Strona głównaUncategorizedDrewniana mapa świata – oryginalna dekoracja salonu

Drewniana mapa świata – oryginalna dekoracja salonu

Salon gościnny pełni wiele ról. Służy nie tylko do ugoszczenia rodziny i znajomych, ale też często służy za jadalnię lub sypialnię dla gości. Jest też miejscem, gdzie można odpocząć po pracy. Warto zwrócić uwagę na wyjątkowy, reprezentacyjny charakter tego miejsca. Odpowiednio udekorowane wnętrze pozwoli ci zachwycić przybyłych gości, ale także sprawić, by poczuli się komfortowo.

Ozdoba ściany dla podróżników i nie tylko.

Jeśli jesteś miłośnikiem podróży? W pokoju postanowiłeś umieścić pamiątki z odbytych wycieczek? Ręcznie wykonana mapa świata może ciekawie wkomponować się w wystrój pomieszczenia. Co więcej, na takiej mapie możesz oznaczać odwiedzone miejsca albo swoje przyszłe cele.

Wolisz jednak przebywać w domu lub nie wybierasz się na zbyt dalekie wyprawy? Nic nie szkodzi, ponieważ drewniana mapa świata może zaciekawić dzieci. Dzięki mapie możesz pokazać im, gdzie znajdują się kontynenty i różne kraje świata. Może będzie dla ciebie inspiracją, by wybrać się gdzieś w przyszłości na wakacyjną wycieczkę.

Czym cechuje się drewniana mapa na ścianę?

Decydując się na mapę, weź pod uwagę wielkość ściany, na której chcesz ją umieścić. Najlepiej jest zmierzyć ścianę i zastanowić się jaki rozmiar wybrać. Producent zapewnia dostępność kilku wariantów do wyboru. Drewniana mapa świata na ścianę pasuje niemal wszędzie, ale warto jednak pomyśleć, w jaki sposób odpowiednio ją wyeksponować.

Zdaniem producenta instalacja mapy nie jest trudna. Sposób montażu został starannie przemyślany, aby poradziła sobie z nim niemal każda osoba. Można także dokupić zestaw montażowy. Składa się on z kleju lub samoprzylepnych rzepów, taśmy malarskiej i nożyka. Co więcej, możliwy jest także zakup dodatków do map, takich jak podpisy oceanów, symbole miast lub wizerunki zwierząt i inne tego typu elementy. Jeśli chcesz mieć mapę wykonaną w innym języku niż polski, masz jeszcze do wyboru wersję angielską lub niemiecką. Mapę w obcym języku możesz wykorzystać także jako materiał edukacyjny.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne