Wózki do przewożenia chorych na leżąco firmy – Euro-Medical – Sprawdź

0
260

Firma Euro-medical posiada dużą ofertę wózków do przewożenia chorych. Nasze produkty sprzedajemy dzięki naszemu działowi handlowemu, który służy wiedzą oraz doświadczeniem naszym klientom. Ponadto zatrudniamy przedstawicieli handlowych, którzy każdego dnia odwiedzają naszych odbiorców na terenie całego kraju. Od lat rozbudowujemy również siatkę sprzedaży przez firmy dystrybutorskie. Kooperacja z dystrybutorami pozwala dotrzeć do jeszcze szerszej liczby odbiorców. Wszystkich zainteresowanych naszą marką produktów zapraszamy do kontaktu. Mamy dla naszych dystrybutorów specjalną ofertę do dalszej odsprzedaży, którą charakteryzuje korzystny rabat.
Jednym z głównych produktów są wózki anestezjologiczne – znajdziesz je tutaj: https://euro-medical.pl/wozki-medyczne
Wózek do przewożenia pacjentów to urządzenie medyczne, które służy do przewożenia rannych oraz chorych pacjentów w pozycji leżącej. Wózki do przewożenia chorych są przygotowane specjalnie dla oddziałów ratunkowych, centrów urazowych oraz oddziałów opieki po znieczuleniu. Nasza firma proponuje szeroki wybór wózków hydraulicznych, śrubowych oraz o stałej wysokości dostosowane do potrzeb pacjenta. Nasze wózki do przewożenia wyprodukowane są z wysokiej jakości półproduktów przeznaczonych do dezynfekcji, łatwych w utrzymaniu czystości. Wózek osadzony jest na czterech kołach jezdnych z blokadą centralna lub kierunkową, leże wózka wykonane jest z płyt przeziernych dla promienii rtg lub metalowej kratki. Wózek do przewożenia chorych wyposażony jest w materac paro przepuszczalny; niepalny w szerokiej gamie kolorów, barierki boczne składane, uchwyt na butlę tlenową, półkę na pościel czy wieszak na kroplówki. Wózki medyczne dostępne w są różniej konfiguracji w zależności od potrzeb użytkowania. Jeśli chcesz poznać ofertę na wózki do przewożenia chorych zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem regionalnym lub wejdź na naszą stronę www i wyślij zapytanie ofertowe. Zapraszamy do kontaktu.
Przedstawiamy ofertę na wózki do przewożenia chorych .
Euro-medical zaprasza do współpracy klientów, którzy poszukują sprzętu lub aparatury medycznej. Jesteśmy firmą typowo handlową zajmującą się zaopatrzeniem placówek medycznych w sprzęt i aparaturę medyczną. Gwarantujemy od lat serwis naszych sprzętów. Gwarantujemy dostępność części zamiennych oraz szybką reakcję w przypadku uszkodzeń sprzętu, który został dostarczony przez naszą euro-medical klientom. W szczególnych przypadkach dajemy także klientowi sprzęt medyczny zastępczy aby nie zakłócać codziennej pracy przy pomaganiu pacjentowi. Poznaj naszą firmę euro-medical. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie. W swojej szerokiej ofercie mamy kardiomonitory, elektrokardiografy, pulsoksymetry ale również wózki do przewożenia pacjenta, wózki do transportu zwłok, łóżka szpitalne. Jeżeli chcesz poznać naszą pełną ofertę wejdź na naszą stronę www. Jako firma działamy na runku już ponad 15 lat. W tym czasie zrealizowaliśmy wiele projektów w sferze dostaw sprzętu dla polskich i zagranicznych interesantów. Nasz sprzęt medyczny służy pacjentom w różnych placówkach medycznych. Naszymi odbiorcami są szpitale, dps-y, przychodnie, prywatne gabinety jak również kliniki.

Kontakt do nas:
F.H.U. Euro-Medical Maciej Świda
ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
tel: 33-432-25-90 adres mail: biuro@euro-medical.pl
strona www: https://euro-medical.pl

______________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.