Strona głównaUncategorizedPosokowiec Bawarski

Posokowiec Bawarski

Posokowiec bawarski to pies myśliwski, nieustraszony i skupiony. Uwielbia spędzać czas ze swoją ludzką rodziną. Jest kochającą duszą i ekspertem w tropieniu zwierzyny. Posokowiec bawarski ma w sobie upór i niezależność. To psy, które nie lubią być zamknięte i źle mogą się czuć na małej przestrzeni mieszkalnej. Kiedy jednak stworzymy mu odpowiednie warunki do życia, posokowiec bawarski pokaże swój wspaniały charakter.

Posokowiec bawarski jest rasą bardzo powściągliwą i inteligentną. Jest średniej wielkości i uwielbia aktywność i swobodne bieganie po łąkach. Lojalny wobec swoich właścicieli potrafi zrobić wszystko, aby zadowolić swojego przewodnika. To psy, które ze względu na swoją ogromną energię wolą się bawić i szaleć niż przytulać.

Posokowce bawarskie nie są psami stróżującymi i z regóły są dość ciche, ale powiadomią Was, kiedy obca osoba będzie w pobliżu. To psy pozbawione agresji i bez problemu potrafią się porozumieć z innymi psami.

Wczesna socjalizacja doskonale wpłynie na ich rozwój. Są to psy inteligentne, ale potrzebują stymulacji fizycznej i psychicznej, w przeciwnym razie łatwo się nudzą. Posokowce bawarskie będą doskonale się czuć w dużych gospodarstwach domowych, w rodzinach z dziećmi, wówcza na nudę nie będą narzekać.

Więcej na look4dog.com

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne