Strona głównaUncategorizedZalety płynące z posłania dziecka do przedszkola House of Reggio

Zalety płynące z posłania dziecka do przedszkola House of Reggio

W dzisiejszych czasach rodzice coraz świadomiej wybierają miejsce, w którym ich dziecko spędzi czas poza domem. Wybór przedszkola często wiąże się z rozważeniem różnych opcji i wybraniem tego, które według opiekuna będzie najlepszym miejscem dla dziecka. W poniższym artykule dowiesz się jakie zalety płyną z posłania dziecka do przedszkola House of Reggio.

Indywidualne podejście do dziecka

W przedszkolu House of Reggio kadra podchodzi indywidualnie do potrzeb każdego dziecka. Stara się rozwijać indywidualne talenty dzieci i daje czas na kreatywne zabawy oraz poznawanie świata. W przedszkolu pracują nauczyciele, którzy w pełni i z pasją oddają się swojej pracy. Dzieci mają możliwość brania udziału w różnych ciekawych projektach i inicjatywach. Rozwijane jest kreatywne myślenie oraz przykłada się dużą wagę do tego jakie pomoce dydaktyczne i zabawki znajdują się w przedszkolnych salach. Przedszkole stawia na naturalne przedmioty, wykonane z drewna.

Empatia i łagodne rozwiązywanie konfliktów

Przedszkole House of Reggio to miejsce, w którym dzieci uczą się empatii poprzez różne sytuacje jakie dzieją się w codziennym życiu przedszkolnym, a także poprzez różnego rodzaju zabawy i projekty. Ponadto nasza kadra pracownicza przykłada dużą uwagę do tego jak dzieci rozwiązują między sobą konflikty. Dzieci są uczone by nawet jeśli się ze sobą nie zgadzają umiały okazać względem siebie szacunek i wypracować kompromis w konfliktowych sytuacjach. Wspierana jest odmienność  i uczymy szacunku do wielokulturowości. Przedszkole wspiera rodziców w procesie wychowania swoich dzieci.

Przedszkole na miarę potrzeb Twojego dziecka

Jeśli poszukujesz przedszkola, w którym dzieci codziennie przebywają na dworze, mają kontakt z naturą i uczą się dbania o środowisko oraz zdrowych nawyków żywieniowych to przedszkole House of Reggio jest idealnym miejscem by Twoje dziecko rozwijało się wśród rówieśników.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę. 

Więcej artykułów

Popularne